Tenis Lekce Centrum

Stejně jako jakékoliv jiné učení i tenisový trénink vyžaduje plánovaný a cílený způsob výuky. Za dobu našeho působení jsme proto vytvořili mimo standartní nabídky propracovaný tenisový trénink a systémový přístup s hráčem, který vede ke zlepšení jeho tenisové hry.

Nejprve si zvolte

Co můžete čekat dle potřeb každého:

Kurz open pro začátek

10 hod-pro 1-2 osoby

4.900,-

Měsíční tréninkový program

4 hod-privátní program

2.500,-

Rodinné kurzy pro děti s rodiči

(10 hod) 2+2, 2+3, 1+2

5.500,-

Dětská tenisová škola se smailikovým vysvědčením formou zábavy a her ve formátu skupinové nebo individuální lekce. Nabídky ve skupině od 290 kč.

Tenisový program TLC

pro turnajové měsíce, sólo nebo uzké vybrané skupiny podobné herní úrovně

členství v našem klubu

Program je určen pro hráče, kteří navštěvují naši tenisovou školu opakovaně a věnují se především soutěžnímu tenisu. Je vhodný pro optimální rozvoj hráčských dovedností. Individuální přístup ke každému hráči zajišťuje maximální využití hráčského potenciálu.

Tento program je shodný s programy světových hráčů. Pro fyzicky vyspělejší hráče může být rozšířen o další hodinu sparingu nebo konndice denně i pro domácí formu úkolů. Je zde samozřejmě přihlíženo k věku hráče a k aktuálnímu fyzickému stavu, motivaci a cílům. Sledováním určitých parametrů a podle stavu únavy je intenzita tréninku upravována. Kompenzační cvičení nebo preventivní fyzio je při tomto programu nutností. Rádi doporučíme.

Očekávaný rozsah programu: vzniká dle skutečných potřeb hráče včetně celé nabídky po konzultaci předem

Důležité pokyny pro tréninky

Cenová nabídka je uvedena vždy bez pronájmu dvorce jelikož se liší časovým pásmem a obdobím.