Tenis Lekce Centrum

Máte již zkušenosti s tenisem nebo nyní chcete začít? Víte, že je možné naučit se tenis nebo zlepšit tenisovou hru rychleji než se domníváte? Je to tím, že při výuce máme vždy na mysli Váš cíl, který úvodem sdělíte K tomu ale už potřebujete si vybrat svého trenéra, který má potřebné znalosti a zkušenosti s touto prací dosáhl již výsledků.

Vyzkoušejte náš trenerský team a využijte seznamovací hodinu za mimořádných podmínek a v úvodu Vám sestavíme nejlepší možné řešení Vašeho rozvrhu s pravidelnou variabilitou.

Tenis Lekce centrum bylo založeno na počátku roku 2001 (trenérská licence ČTS/ČATT/USPTA) na základě hráčských a tréninkových činností s cílem všem věkovým skupinám a herních úrovní nabídnout jim nejmodernější komplexní program tenisového tréninku, manažerské a doprovodné služby jsou součástí naší nabídky. Trenérská praxe 1998 - 2001 tenisová škola Michala Muzikanta.

Profil

Tenisový celoroční trénink všech úrovní, který je technicky založen na moderním systému výuky s maximálním zapojení těla, ale i ve všech dalších oblastech se snaží zahrnovat maximum nejnovějších metodických poznatků důležitých pro optimální rozvoj tenisového hráče.

Poděkování v této časti patří především prestižní trenérské asociaci CATT a USPTA čehož je náš Head Pro Tomáš Tvoroch certifikovaným členem. Panové Richard Schönborn (Německo) a Dr. Martin Baroch (Švýcarsko,ČR), Zdeněk Janoušek se podíleli největším postojem při celkovém pohledu na tenis a vytváření efektivních tenisových programů, kurzy a školení Dr. Martin Baroch, Zdeněk Janoušek Říjen 2007 (seminář, zkoušky), aplikace vědeckých poznatků v tenise (ČTS, Richard Schönborn) Dr.Martin Baroch (Dynamic Tennis Body)

Prioritou je

Profesionální a korektní jednání ke každému, kurzy rovněž v AJ a NJ Moderní způsob výuky za použití speciálních tréninkových pomůcek od oficiálního partnera značky PRINCE, dále DTBT speciální míče Profesionální vybavení (vždy kvalitní, značkové míče PRINCE pro dospělé a zvlášť pro dětské programy) 100% profesionalita a loajalita (student všech kategorií dostává plné využití času lekce ze strany trenéra) Herní vyspělost a znalosti informací trenéra (základem práce na dvorci jsou „živé“ míče, tedy výměny) Dodržování Etického kodexu ČATT

Závěrem

Chtěli bychom zdůraznit všem rodičům těch nejmenších, že Tenis Lekce Centrum není žádnou hromadnou družinou, nebo spolkem pro odložené děti. Těšíme se na každého nového studenta, který má zájem zvládnout techniku úderů tak, aby odehrával míče čistě (středem výpletu rakety) a byl schopen konsistentně umísťovat míče na místo cíle. Což, věřím, přinese radost oběma stranám.

Tennis Lekce Centrum
Since 2001 in Prague.